BIG SPORT
https://i0.wp.com/bigsport.pl/wp-content/uploads/2017/12/Gatta-Active-logo-inter
GATTA dziewiarnia

GATTA dziewiarnia

Jest to nowa, w 100% polska marka produktów odzieży sportowej dla osób aktywnych, dla których liczy się wygląd, zaawansowanie technologiczne oraz jakość produktu. Połączenie tych trzech, niezależnych funkcji dało nam rewelacyjne technicznie wyroby o najnowocześniejszym wyglądzie.
Naszą Firmą macierzystą jest FERAX- największy w Polsce i regionie producent produktów odzieżowych, właściciel znanej i cenionej marki GATTA. Położona jest w Zduńskiej Woli, od wielu lat zagłębiu polskiego przemysłu dziewiarskiego. Dzięki temu GATTA ACTIVE korzysta z dostępu do najnowszych narzędzi i technologii. Nasz park maszynowy to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia na świecie.

Przędze stosowane w produktach GATTA ACTIVE są najnowocześniejszą myślą techniczną świata. Przykładem jest włókno MIYABI®, powstałe w japońskich laboratoriach firmy MITSUBISHI. Dokładny opis znajdziecie Państwo poniżej. Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem MIYABI® w Polsce.

Produkty oferowane przez GATTĘ są oferowane w ponad 130 sklepach firmowych. Rozbudowanie portfolio firmy o kolejną markę zaowocowało współpracą z ok. 250 typowo sportowymi sklepami na terenie Polski i UE.
Współpraca z projektantami polskimi i włoskimi pozwala nam na używanie najnowszego designu w naszych wyrobach. Jesteśmy w ścisłej czołówce zastosowania innowacyjnych trendów w modzie. Nasza kolekcja zaprojektowana jest z dbałością o każdy szczegół zarówno wyglądu jak i komfortu użytkowania.

Produkty GATTA ACTIVE przed wprowadzeniem do produkcji i na rynek są testowane w ekstremalnych warunkach. Kadra Narodowa Polskiego Związku Bobslei i Skeletonu używa produktów GATTA ACTIVE w czasie treningów i poza nimi. Zawodnicy chwalą przede wszystkim uniwersalność, dostosowanie do każdych warunków pogodowych oraz łatwość i szybkość czyszczenia naszej odzieży.
Polski podróżnik Rafał Król jako pierwszej warstwy używa naszych wyrobów w czasie swoich ekspedycji. W jego wyprawach ogromną rolę odgrywa komfort termiczny oraz własności bakteriostatyczne. 

Drużyna futsalowa GATTA ACTIVE, od wielu lat czołowy zawodnik ligi futbolowej, również z powodzeniem używa naszych wyrobów. Pozwalają one trenować w każdych warunkach atmosferycznych i osiągać najlepsze wyniki.
Cały czas, z powodzeniem uczestniczymy w szkoleniach załóg i właścicieli sklepów w zakresie nowoczesnej sprzedaży oraz obsługi klienta. Jesteśmy fundatorem wielu nagród dla osób zajmujących się czynnie sportem i aktywnością wszelkiego rodzaju.

GATTA produkcja

GATTA produkcja

GATTA magazyn

GATTA magazyn

https://i0.wp.com/bigsport.pl/wp-content/uploads/2017/12/miyabi

     MIYABI® to nowa innowacyjna przędza typu micro-acrylic stworzona przez firmę Mitsubishi. Uzyskana została poprzez połączenie nowej generacji włókna akrylowego z wiskozą.
Posiada właściwości zbliżone do wełny i bawełny, ale jest delikatniejsza

RAMPA ZAŁADUNKOWA

RAMPA ZAŁADUNKOWA

w dotyku, bardziej miękka, nawet po wielokrotnym praniu. MIYABI® składa się bardzo cienkich włókien – grubości ok.10 mikronów. Dla porównania ludzki włos ma grubość 100 mikronów, włókna wełny Merino około 20 mikronów).
Dzięki niskiemu ciężarowi własnemu bardzo szybko schnie, ponad połowę szybciej niż bawełna. Jedna warstwa odzieży z MIYABI® o gramaturze 200g/m² utrzymuje temperaturę porównywalnie do podwójnej warstwy odzieży z bawełny o podobnej gramaturze. Dłużej utrzymuje ciepło, oddawane przez ciało. Nie pilinguje się tak jak wełna czy bawełna, gdyż posiada specjalną polimeryzację, zapobiegającą temu zjawisku. Ma także właściwości bakteriostatyczne (na jej powierzchni nie rozwijają się bakterie ani grzyby). Używając produktów z MIYABI® nie czujemy podrażnienia skóry, typowego dla wyrobów wełnianych.
MIYABI® stosujemy wszędzie tam, gdzie potrzebujemy zapewnienia komfortu cieplnego przy zachowaniu lekkości i delikatności dotyku.
Najlepszym przykładem zastosowania są produkty mające bezpośredni kontakt z ludzką skórą- np. bielizna termoaktywna.

Zapraszamy do zakupów.

Zespół GATTA ACTIVE TEAM

GATTA magazyn główny

GATTA magazyn główny

ISPO-wręczenie nagrody

ISPO-wręczenie nagrody

Gatta-Active-Zdunska-Wola

Gatta-Active-Zdunska-Wola